„Affidea“ internetinės svetainės duomenų privatumo pranešimas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-09-03

„Affidea“ gerbia jūsų teisę į privatumą.  Šiame privatumo pranešime paaiškinama, kas mes esame, kaip mes renkame, bendriname ir naudojame jūsų asmeninę informaciją ir kaip galite naudotis savo privatumo teisėmis.  Šis privatumo pranešimas taikomas asmeninei informacijai, kurią mes renkame per mūsų svetainę adresu www.affidea.lt („Internetinė svetainė“).

Jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių dėl mūsų jūsų asmeninės informacijos naudojimo, susisiekite su mumis, naudodamiesi šio privatumo pranešimo apačioje pateikta kontaktine informacija.

Sparčiosios nuorodos

Rekomenduojame išsamiai perskaityti šį privatumo pranešimą, kad būtumėte visiškai informuoti.  Tačiau jei norite tik pasiekti tam tikrą šio privatumo pranešimo dalį, galite spustelėti atitinkamą žemiau esančią nuorodą, kad pereitumėte prie šio skyriaus.

Ką „Affidea“ daro?

„Affidea Lietuva” yra „Affidea Group“, didžiausio ir sėkmingiausio visos Europos medicinos paslaugų teikėjo, kuris specializuojasi diagnostinių tyrimų, klinikinių laboratorijų ir vėžio gydymo paslaugų srityje, dalis. Daugiau informacijos apie „Affidea“ rasite mūsų Internetinės svetainės skiltyje „Apie mus“.

Jūsų asmeninės informacijos duomenų valdytojas yra “Affidea Lietuva”.

Kokią asmeninę informaciją „Affidea“ renka per Internetinę svetainę ir kodėl?

Asmeninė informacija, kurią galime rinkti apie jus, dažniausiai patenka į šias kategorijas:

 • Informacija, kurią pateikiate savanoriškai

Tam tikros mūsų svetainės dalys gali prašyti savanoriškai pateikti asmeninę informaciją, pvz., mes galime jūsų paklausti

 • apie medicinos paslaugos tipą, kurio jums reikės iš mūsų klinikos, ir jūsų kontaktinius duomenis (internetinis užsakymas);
 • apie atsiliepimus apie mūsų paslaugas (pasitenkinimo apklausos forma);
 • ar norite užsiprenumeruoti naujienlaiškį iš mūsų;
 • norėdami nukreipti savo užklausas mums per kontaktinę formą;
 • norėdami pasinaudoti mūsų karjeros skiltimi, jei norite kreiptis dėl pozicijos „Affidea“.

Jūsų duomenų rinkimo ir tvarkymo priežastys bus nurodytos surinkimo momentu.

 • Informacija, kurią mes renkame automatiškai

Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją iš jūsų įrenginio.

Tiksliau, mūsų automatiškai renkama informacija gali apimti informaciją, pavyzdžiui, jūsų IP adresą, įrenginio tipą, unikalaus prietaiso identifikavimo numerius, naršyklės tipą, plačią geografinę vietą (pvz šalį arba vietą miesto lygmeniu) ir kitą techninę informaciją.  Taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip jūsų įrenginys sąveikavo su mūsų tinklalapiu, įskaitant puslapius, kurie buvo įjungti, ir nuspaustas nuorodas. 

Šios informacijos rinkimas mums leidžia geriau suprasti srautą į mūsų svetainę, iš kur ateina mūsų skaitytojai, ir koks turinys juos labiausiai domina.  Naudojame šią informaciją mūsų vidaus analizės tikslais ir siekdami pagerinti savo svetainės kokybę ir aktualumą mūsų lankytojams.

Kai kurios šios informacijos gali būti renkamos naudojant slapukus ir panašią stebėjimo technologiją, kaip toliau paaiškinta mūsų Slapukų pareiškime.

Paprastai mes naudojame jūsų surinktą asmeninę informaciją tik šiame privatumo pranešime aprašytais tikslais arba tikslais, kuriuos mes paaiškinsime tuo metu, kai rinksime jūsų asmeninę informaciją.  Tačiau mes taip pat galime naudoti jūsų asmeninę informaciją kitiems tikslams, kurie nėra nesuderinami su tikslais, kuriuos mes jums atskleidėme (pvz., archyvavimo tikslai, susiję su visuomenės interesais, mokslo ar istoriniais tyrimais ar statistikos tikslais), jei ir kai tai leidžiama pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad dabartinis Internetinės svetainės privatumo pranešimas netaikomas asmeniniams duomenims, kuriuos mes renkame ne šioje Internetinėje svetainėje, kai teikiame medicinines paslaugas. Dėl šių priežasčių, žr. mūsų atitinkamą pacientų duomenų privatumo pranešimą. Kitais asmeninių duomenų rinkimo atvejais pateikiame konkretų duomenų privatumo pranešimą, kad paaiškintume, kodėl ir kaip apdorojame asmeninius duomenis.

Su kuo „Affidea“ dalijasi mano asmenine informacija?

Galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šioms gavėjų kategorijoms:

 • mūsų grupės įmonių ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjams ir partneriams, kurie teikia duomenų tvarkymo paslaugas mums (pavyzdžiui, remti teikimą, teikti funkcionalumą, arba padėti pagerinti mūsų Internetinės svetainės saugumą), arba gavėjai, kitaip apdorojantys asmeninę informaciją tikslais, aprašytais šiame Privatumo pranešime, arba tikslais, kurie jums yra nurodomi renkant asmeninę informaciją. Mūsų dabartinių paslaugų teikėjų ir partnerių sąrašas pateikiamas ČIA;
 • bet kokioms kompetentingoms teisėsaugos institucijoms, reguliavimo, vyriausybinėms agentūroms, teismams ar kitai trečiajai šaliai, jei mes manome, kad atskleidimas yra reikalingas (i) kaip taikytinos teisės ar reguliavimo dalykas, (ii) siekiant vykdyti, sukurti arba ginti savo teises, arba ( iii) apsaugoti savo gyvybinius ar bet kurio kito asmens interesus;
 • potencialiam pirkėjui (ir jo atstovams bei patarėjams) dėl bet kokio siūlomo pirkimo, susijungimo ar bet kurios mūsų verslo dalies įsigijimo, jei mes informuosime pirkėją, kad jūsų asmeninė informacija turi būti naudojama tik tikslams, išdėstytiems šiame Privatumo pranešime;
 • bet kokiam kitam asmeniui, gavus jūsų sutikimą

 

Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas (tik EEE lankytojai)

Jei esate lankytojas iš Europos ekonominės erdvės, mūsų teisinis pagrindas rinkti ir naudoti pirmiau aprašytą asmeninę informaciją priklausys nuo asmens duomenų ir konkretaus konteksto, kuriame mes jį renkame. 

Tačiau mes paprastai renkame jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai turime jūsų sutikimą tai padaryti, kai mums reikia asmeninės informacijos, kad galėtume su jumis sudaryti sutartį, arba kai apdorojimas yra mūsų teisėtas interesas ir nepažeidžia jūsų duomenų apsaugos interesų arba pagrindinių teisių bei laisvių.  Kai kuriais atvejais mes taip pat galime turėti teisinę prievolę rinkti iš jūsų asmeninę informaciją arba mums kitaip gali būti reikalinga asmeninė informacija, kad būtų apsaugoti jūsų gyvybiniai ar kito asmens interesai.

Jei mes prašome pateikti asmeninę informaciją, kad įvykdytumėte teisinį reikalavimą arba sudarytume su jumis sutartį, mes tai aiškiai nurodysime atitinkamu laiku ir patarsime, ar jūsų asmens duomenys yra privalomi ar ne (taip pat galimas pasekmes, jei nenurodysite savo asmeninės informacijos). 

Panašiai, jei surinksime ir naudosime jūsų asmeninę informaciją remdamiesi savo teisėtais interesais (ar trečiosios šalies interesais), atitinkamu laiku mes jums aiškiai pasakysime, kokie yra tie teisėti interesai.

Kaip „Affidea“ saugo mano asmeninę informaciją?

Mes naudojame atitinkamas technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume asmeninę informaciją, kurią mes renkame ir apdorojame apie jus.  Mes naudojamės priemonėmis, kad būtų užtikrintas saugumo lygis, atitinkantis jūsų asmeninės informacijos apdorojimo pavojų. 

 

Tarptautiniai duomenų perdavimai

Jūsų asmeninė informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kitose šalyse nei jūsų gyvenamoji šalis.  Šiose šalyse gali būti taikomi duomenų apsaugos įstatymai, kurie skiriasi nuo jūsų šalies įstatymų (ir kai kuriais atvejais gali būti ne tokie apsaugantys).

Konkrečiai, mūsų Internetinės svetainės serveriai yra [šalyje], o mūsų grupės įmonės ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir partneriai veikia visame pasaulyje.  Tai reiškia, kad kai mes renkame jūsų asmeninę informaciją, mes galime ją apdoroti bet kurioje iš šių šalių.

Tačiau mes ėmėmės atitinkamų apsaugos priemonių, kad jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota pagal šį Privatumo pranešimą. Mes taikome panašias tinkamas apsaugos priemones savo trečiųjų šalių paslaugų teikėjams ir partneriams. Daugiau informacijos galima gauti paprašius.

 

Duomenų saugojimas

Mes saugojame asmeninę informaciją, kurią renkame, kai turime nuolatinį teisėtą su verslu susijusį poreikį tai daryti (pvz., pateikti jums prašomą paslaugą arba laikytis taikomų teisinių, mokesčių ar apskaitos reikalavimų). 

Kai neturime teisėto su verslu susijusio poreikio apdoroti jūsų asmeninę informaciją, mes ją ištrinsime arba anonimizuosime, arba, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, dėl to, kad jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), saugiai saugome jūsų asmeninę informaciją ir izoliuosime ją nuo bet kokio tolesnio apdorojimo iki galimo ištrynimo.

 

Jūsų duomenų apsaugos teisės

Turite šias duomenų apsaugos teises:

 • Jei norite pasiekti, taisyti, atnaujinti arba prašyti ištrinti asmeninę informaciją, galite tai padaryti bet kuriuo metu.
 • Be to, jei esate Europos Sąjungos gyventojas, galite prieštarauti jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, paprašykite mūsų apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą arba paprašykite perkelti jūsų asmeninę informaciją.
 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros pranešimų, kuriuos mes siunčiame. Galite pasinaudoti šia teise, spustelėdami nuorodą „atsisakyti prenumeratos“ arba „atsisakyti“, esančią jums atsiųstuose rinkodaros el. laiškuose. Jei norite atsisakyti kitų rinkodaros formų (pvz., pašto rinkodaros ar telemarketingo), susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine informacija, pateikta žemiau esančioje antraštėje „Kaip susisiekti su mumis“.
 • Panašiai, jei asmeninę informaciją rinkome ir apdorojome su jūsų sutikimu, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą. Jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos bet kokio apdorojimo, kurį atlikome prieš jūsų pasitraukimą, teisėtumui, taip pat tai neturės įtakos jūsų asmeninių duomenų tvarkymui, atliekamam remiantis teisėtu tvarkymu, išskyrus sutikimą.

Galite pasinaudoti šiomis teisėmis susisiekdami su mumis, naudodamiesi kontaktine informacija, pateikta toliau esančiame punkte „Kaip susisiekti su mumis“. Mes reaguojame į visus prašymus, kuriuos gauname iš asmenų, norinčių įgyvendinti savo duomenų apsaugos teises pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Jūs taip pat turite teisę kreiptis į duomenų apsaugos instituciją apie savo asmeninių duomenų rinkimą ir naudojimą. Tačiau mes, žinoma, tikimės, kad pirmiausia bet kokiais klausimais pasitarsite su mumis. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į priežiūros instituciją Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.

Šio privatumo pranešimo atnaujinimai

Kartais mes galime atnaujinti šį Privatumo pranešimą atsižvelgdami į besikeičiančius teisinius, techninius ar verslo pokyčius. Kai atnaujinsime Privatumo pranešimą, imsimės atitinkamų priemonių, kad informuotume jus apie mūsų atliktų pakeitimų svarbą.  Gausime jūsų sutikimą dėl bet kokio esminio Privatumo pranešimo pakeitimo, jei to reikalauja taikytini duomenų apsaugos įstatymai.

Galite pamatyti, kada šis Privatumo pranešimas paskutinį kartą buvo atnaujintas, patikrindami datą „paskutinį kartą atnaujinta“, pateiktą šio Privatumo pranešimo viršuje. 

 

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl mūsų jūsų asmeninės informacijos naudojimo, susisiekite su mumis, naudodamiesi šia informacija: duomenusauga@affidea.lt.